Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to wy z Sienkiewicza jesteście patologią Puław. Oszołomy siedzący całymi dniami na murku. Dupki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do tego chłopaka to jebane kurwy zrobiły błąd. Sa gorsze parchy co siedzą w bloku 13 zaszczance, zarzygane tam powinni patrolowac starszych a nie jebane psy się boją, niedługo to z domu nie wyjdziemy żeby nam nic nie zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwa polszczyzna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tam się wypowiada a gówno wie. To denerwuje najbardziej! ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja kiedyś tej parówie rękę podawałem  a tu się dowiaduję że on jest  pedałem  . Już nigdy mu ręki nie podam i choć nie przepadam za policją to  uważam że dobrze zrobili sprawiając łomot tej parówie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam go...udaje niewiniatko.. bo chce kasy od Policji pewnie... Brawo Policja. Jesteśmy z Was dumni, że się z takimi nie patyczkujecie.
ty jesteś dumny-NAS W TO NIE MIESZAJ TROLU TĘPY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno na dołku w celi zrobił gościowi loda z połykiem, cała komenda ma brechę bo ciągnął pod samą kamerą... tfu pedalisko jebane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do tego chłopaka to je***e ku*** zrobiły błąd. Sa gorsze parchy co siedzą w bloku 13 zaszczance, zarzygane tam powinni patrolowac starszych a nie je***e psy się boją, niedługo to z domu nie wyjdziemy żeby nam nic nie zrobili
No trochę interwencji było w 13-ce.Tylko jak ludzie widzą to niech dzwonią,a nie ich to nie obchodzi!A kogo policja ma się bać?Pajaca z tatuażami?Czy psychola co moczem schody oblewa?Więc mam prośbę-Słyszysz głosy debili na schodach?-------DZWOŃ!TO NIC NIE KOSZTUJE! A lepiej będzie się żyło w tym bloku! :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja kiedyś tej parówie rękę podawałem  a tu się dowiaduję że on jest  pedałem  . Już nigdy mu ręki nie podam i choć nie przepadam za policją to  uważam że dobrze zrobili sprawiając łomot tej parówie.
"MYŚLIWY"PAJACU ZASTANÓW SIĘ JAKIE BZDURY TU WYPISUJESZ.NIE JESTEŚ ANONIMOWY.A KTOŚ Z TYCH BZDURNYCH OSZCZERSTW MOŻE ZROBIĆ CI UŻYTEK.   PAJACU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je*** kur** co pierdola farmazony !! kur** odstresowali sie na małolacie !! zero honoru !!! kiedys kur** zaplaca za to !!! .. Małolat głowa do gory !!! PUŁAWY ZA TOBĄ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO POLICJA! PROSIMY O WIĘCEJ TAK SKUTECZNYCH INTERWENCJI! CAŁE PUŁAWY SĄ ZA POLICJĄ!!! DZIĘKUJEMY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ACAB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEGO ŻYCIE. JEGO SPRAWA. BYŁO RYZYKO. JEST ZABAWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno sprzedał się na policji. Krzyczał że jak go wypuszczą to będzie ich informatorem. Teraz trzeba uważać na ciotę bo może z ucha strzelać i donosić pałom .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na całą prowadzoną dyskuję zastanawiałem się czy warto jest brać w niej udział. Myślę, że nie. Dlatego napiszę od siebie. To co się dzieje od kilku lat na ul Sienkiewicza to istny skandal. Patologia, alkoholowa która przesiaduje na murku na przeciwko sklepu groszek i na trzepaku nic sobie nie robi z interwencji straży miejskiej czy też policji. Często byłem świadkiem jak wręcz się śmiali z nich. To przykre ale prawdziwe. Rozbijanie butelek o chodnik czy ulicę to narma. Wieczny bałagan pomimo dwóch śmietników i kosza na śmieci to norma. Oplute chodniki, wrzaski imprezy na tzw. legalu to norma. Wzywanie karetek do swoich zapijaczonych ledwo dychających kompanów to też norma. Leżą na trawnikach, załawiają swoje potrzeby za wiatą śmietnikową na bloku i nie liczą się w ogóle z mieszkańcami osiedla. Dlatego twierdzę, że tylko porządną pałą można coś zdziałać na tych degeneratów, gdyż oni mają wszystko daleko. Reasumując jestem murem w tym przypadku za policją i mam cichą w końcu nadzieję ze zaprowadzą porządek z tą chorą sytuacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno sprzedał się na policji. Krzyczał że jak go wypuszczą to będzie ich informatorem. Teraz trzeba uważać na ciotę bo może z ucha strzelać i donosić pałom .
Podobno sprzedał się na policji. Krzyczał że jak go wypuszczą to będzie ich informatorem. Teraz trzeba uważać na ciotę bo może z ucha strzelać i donosić pałom .
Podobno już paru kolei sprzedał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 :0 dla Policji !!! Policja PANY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa kurwy jebane paly siedzą i wypisują komenty, przecież to wiadome. Rury Pierdolone niebieakie. MUNDUR NIEBIESKI, ORZEL ZELAZNY, POBILES DZIECKO, JESTES ODWAŻNY, JESTEŚ DUMNY ZA SWOJE CZYNY, POLSKA POLICJA TO SKURWYSYNY!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebane paly siedzą i wypisują komenty, przecież to wiadome. MUNDUR NIEBIESKI, ORZEŁ ŻELAZNY, POBILES DZIECKO, JESTES ODWAŻNY, JESTEŚ DUMNY ZA SWOJE CZYNY, POLSKA POLICJA TO SKURWYSYNY.!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za niewinność nie dostał a jak mama nie nauczyła szacunku dla władzy bo synka bezstresowo wychowała to mamy efekty
Dokładnie jak rodzice i szkoła nie wychowała to trzeba zrobić to za nich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...